dziennik online

Drodzy Kursanci,

miło nam poinformować, że od września 2017 wprowadzamy w naszej szkole e-dziennik.

Od tej chwili możesz z niego korzystać gdziekolwiek jesteś. Wystarczy tylko urządzenie z dostępem do internetu 🙂

 

Dane dostępowe do swojego konta otrzymasz po zapisaniu się na zajęcia.

Co zyskasz dzięki e-dziennikowi?
OCENY

Nie możesz doczekać się kolejnych zajęć, żeby dowiedzieć się jak Ci poszedł test? Sprawdź jaką dostałeś ocenę i za co konkretnie. Możesz śledzić swoją średnią procentową i dbać o jej podwyższenie!

ZAJĘCIA

Nie było Cię na ostatnich zajęciach, a nie masz numeru do kolegów? Sprawdź, co było na ostatniej lekcji – może czekają na Ciebie interaktywne testy  do zrobienia albo lektor dołączył pliki z danego tematu? Jeśli chcesz zaplanować sobie wolny czas, zerknij na kalendarz zajęć.

OBECNOŚĆ

Sprawdź, kiedy nie było Cię na zajęciach, podejrzyj obecność w kalendarzu.

WIADOMOŚCI

Znalazłeś ciekawą stronę do nauki języka? A może zrobiłeś interesującą prezentację i chciałbyś się nią podzielić z grupą? Wystarczy, że wyślesz ze swojego konta wiadomość z załącznikiem do całej grupy. W razie jakichkolwiek pytań możesz napisać do lektora czy biura Slavii za pośrednictwem dziennika.

KOMUNIKACJA

Otrzymasz powiadomienia mailowe, kiedy lektor doda nowy opis zajęć, dodatkowe ćwiczenia czy dostaniesz wiadomość od kolegi/lektora. W przypadku odwołania zajęć oprócz wiadomości mailowej dostaniesz również powiadomienie SMS.

E-LEARNING

Chcesz poćwiczyć język w domu / podróży rozwiązując dodatkowe zadania? Tu je znajdziesz! Rozwiązuj dodatkowe testy, obejrzyj filmiki i wykonaj ćwiczenia, ściągaj na swój komputer wszelkie pliki zamieszczane przez lektora lub administrację. Za pomocą e-learnigu możesz wielokrotnie rozwiązywać testy, by wciąż poprawiać swoje wyniki.

PŁATNOŚCI

Monitoruj jakie zajęcia już opłaciłeś, a jakie płatności musisz uregulować. Jeśli przysługuje Ci zniżka, system automatycznie Ci ją wyliczy. Dbaj o swoje finanse.

Aha, logowanie do e-dziennika znajdziesz w prawym górnym rogu strony 🙂